DANIŞMA KURULU ÜYELERİ
PROGRAMIAD-SOYAD
Adalet

İzge KUZGUN (Avukat)
Tülin ÖZTÜRK (Uzman)

Ümit TOKER (Avukat)

Ağız ve Diş Sağlığı

Dt. Arman ZİNDE

Dt. Büşra ZİNDE

Dt. Jusuf LUKARCANIN

Ameliyathane Hizmetleri

Sibel KÜPÇÜ (Organ Nakli Koordinatörü)
Atilla ÇÖKMEZ ( Genel Cerrah/Onkolojik Cerrahi)

Veysel ŞAHİN (Kalp Damar Cerrahisi Uzm.)

Anestezi

Doç. Dr. Mert AKAN (Yoğun Bakım Uzmanı) 

Hande KEKRELİ (Anestezi Teknikeri)

Dr. Barış BİLGİÇ (Uzman Doktor)

Aşçılık

Naim TAKBAŞ  (Sodexo İzmir Bölge Müdürü)

Enbiya ÖZ (Aşçıbaşı)

Evrim KIZILOĞLU (İşletme Sahibi)

Bankacılık ve Sigortacılık

Hüseyin Fırat YILMAZ (Ticari Kobi Satış Uzmanı)

Pelin KARAKAYA (Denetçi)

Mustafa ARICI (Yeminli Mali Müşavir)

Zafer MAĞDEN (Genel Müdür)

Bilgisayar Programcılığı

Harun BAVUNOĞLU  (Yönetim Kurulu Başkan Vekili)

Fehmi ÖZKANER (Dernek Başkanı)

Kenan TAŞ (Eğitmen Takım Lideri)

Çocuk Gelişimi

Ezgi DENİZEL GÜVEN (Psikolojik Danışman ve Rehber)

Nazan KESKİN (Anaokulları Koordinatörü/Anaokulu Müdürü)

İlknur ATIL (Özel Eğitim Alan Öğretmeni)

Dış Ticaret

Esin BEYAZ (Dış Ticaret Uzmanı)

Harun KOÇKESEN (Gümrük Müşaviri/Eğitmen)

Pelin YÜRÜKARSLAN KIZILÇAY

Diyaliz

Turgay ÖZGÜNER (Diyaliz Hekimi)

Mürvet ŞAHİN (Diyaliz Sorumlu Hemşire)

Serap ŞEKER ( Diyaliz Sorumlu Hemşire)

Hatice ÖZGÜR YILDIRIM (Hemodiyaliz-Periton Diyaliz Eğitim Hemşiresi)

İsmail YAVUZ ( Fresenius Firması Bölge Sorumlusu)

Fizyoterapi

Nuri ÜÇLER (Uzman Fizyoterapist)

Aziz VATANSEVER (Ortopedist)

Dr. Mustafa Sinan YURDAKUL (Fizik Tedavi Hekimi)

Fotoğrafçılık ve Kameramanlık

Gülten TARANÇ (Yönetmen)

Handan KORHAN (Editör/Muhabir)

Alpay SÖNMEZ (Foto-Muhabir)

Hasan DURAL (Asistan Fotoğrafçı)

Nuray ÖNOĞLU (Kurum Sahibi)

Nesli ÖZALP TUNCER (Bornova Belediyesi. Film Ofisi Sorumlusu)

Grafik Tasarım

Erhan GÖRBEY(Başkan)

Boran TÜRKAN ( Marka Direktörü)

Öcal ZEHİR (Ajans Başkanı)

Halkla İlişkiler ve Tanıtım

Gizem DAĞ (Kurumsal İletişim Grup Müdürü)
Gürhan DİKMEN (Kültür İşleri Koordinatörü)

Çetin KARADELİ (Kurumsal İletişim Müdürü)

İç Mekan Tasarımı

Çiçek TEZER (Mimar)

Dr. Ali KASAP (Mimar)

Hüseyin Onur DİNMEZ (Y. Mimar)

İlk ve Acil Yardım

Ozan ÖNDER (Sevk Koordinasyon Birim Sorumlusu)

Çağlar UZ (Paramedik)

Mustafa SEVER (Doç.Dr.)

Nadir EREN (Paramedik)

İnsan Kaynakları YönetimiTurgay ENGİNCAN (İnsan Kaynakları Bölüm Sorumlusu)
Serdar KALAYCIOĞLU (PERYÖN Ege Şube Başkanı)
İlyas ÇELİK (Fintech Danışmanlık İnsan Kaynakları Yöneticisi
İnşaat Teknolojisi

Kutay İNCE (İnşaat Mühendisi)

Onur BATMAZ (İnşaat Mühendisi)

Okan ÇUHALI (İnşaat Mühendisi)

İş Sağlığı Güvenliği

Kadir ERÇAKIR (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)
Mutlu Burak PAKSOY  (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Aykut GÜMÜŞ (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Kadir ERÇAKIR (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Mutlu Burak PAKSOY  (A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı)

Lojistik

Tayfun ÇAYLAN (Yönetim Danışmanı  Başkan)
Meltem VRESKALA  (İş Geliştirme Müdürü)
Bahar ER (Yönetim Danışmanı)

Kazım Burak ŞAR (Genel Müdür)

Makine

Sezgin UZCAN (Teknik Müdür)

Vesile ÜNAL (Makine Mühendisi)

Erman KAYA (Genel Müdür)

Mimari Restorasyon

Nur KOCASOY BAĞCI (Yüksek Mimar)

Zeynep GÜNSELİ ÖZŞAHİN (Mimar)

Hilmi Gökhan KUTLU (Mimar,Dr.)

Optisyenlik

Ahmet Cumkur AKARSU (İzmir Optisyen Gözlükçüler Odası Gaziemir İlçe Temsilcisi)

Cengiz TUNÇEL (Magaza Sahibi-Atölye Teknisyeni)

Hüseyin DEMİRTAŞ (İzmir Optisyen Gözlükçüler Odası - Bilim ve Eğitim Komisyonu Üyesi)

Radyo ve Televizyon Programcılığı

Tahsin İŞBİLEN (Dernek Başkanı)

Yusuf SAYGI(Krea Film Yapım-Yapımcı/Yönetmen/İzmir

Cansu ŞAHİN (Freelance Sosyal Medya Uzmanı/ Yönetmen/Oyuncu)

Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri

Çilem KAYA KOÇ (Dermatoloji Uzmanı)

Hilal TAŞPINAR (Seltek Grup Bölge Temsilcisi)

Melike YAZOĞLU GÜNGÖR

Sağlık Kurumları İşletmeciliği

Serhat ERDAL  (İnsan Kaynakları ve Kalite Yöneticisi)

Ramazan TAŞDİBİ ( Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu

Serenad OĞUZHAN (Kalite Direktörü)

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri

Aytaç YILDIZ (Pegasus İç İatasyonlar Müdürü)

Serdar OFLAS (Kaptan Pilot)

Gamze GENÇTÜRK (SunExpress Kabin Amiri)

Sosyal Hizmetler

Hülya BİLGİN (Şube Başkanı)

Turgay ÇAVUŞOĞLU (Sosyal Hizmet Uzmanı-Kamu Yönetimi Uzmanı)

Tufan Fırat GÖKSEL (Sosyal Hizmet Uzmanı- SHUDER İzmir Şube Başkanı)

Rana DAYIOĞLU OYMAN(Sosyal Hizmet Uzmanı)

Spor Yönetimi

Mert ÜSTÜNER (Tesis Sorumlusu)
Can ERBUĞ ( Karşıyaka Spor Kulübü İdari İşler Sorumlusu)

Ahmet AKTEKE (Turgutlu Spor  Klübü Profesyonel Takım İdari Koordinatörü)

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik

Sevinç EBRİNÇ (Genel Müdür Yardımcısı)
Ersoy ŞİMŞEK (Hastane Müdürü)
Hesna Pınar ÖZER (İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı)
Oğuzhan ÖZER (Personel Müdürü)
Gurbet ÇITAK (Uzman Doktor)

Oğuzhan ÖZER (İşletme Müdürü)

Zeynep ÜNLÜ(İnsan Kaynakları Müdür Yrd.)

Gürkan ŞİMŞEK (Santral Memuru)

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

Bora BAYSAL (Uzman Doktor)
Hülya ERBİL (Uzman Hemşire)

Sevda AYBAK (Biyolog)

Dr. Ebru DEMİRAY GÜRBÜZ 

Uygulamalı İngilizce Çevirmenlik

Sibel ATAM (Çevirmen ve Yazar)
Osman KAYA (Dernek Başkanı)

Osman Kürşat SERTTÜRK(Yeminli Tercüman)

Soner ÜSTÜN (Yeminli Tercüman)