DUYURULAR

Online Randevu ile Diploma Teslim Edilmesi Hk.

17 Ağu 2021

Değerli Mezunlarımız,

Mezuniyetinizin en önemli kazanımı olan diplomalarınızı, sizlere en kısa sürede ulaştırmak için gereken hazırlıklar tamamlanmıştır. Mezuniyet işleminizin tamamlanmasını takiben e-devlet sistemi üzerinden kare kodlu olarak üretilen diploma bilgilerinize de ulaşabilmektesiniz.

Covid-19 nedeniyle aynı alanda bulunacak kişi sayısı metrekare üzerinden belirlendiğinden, diplomalarınızın elden teslim için “Randevulu Sistem” kullanılacak olup aşağıdaki linke tıklayarak alacağınız randevu gün ve saatinde sizlere elden teslim edilecektir. İçinde bulunduğumuz Pandemi sürecinde sağlığınızı korumak amacıyla randevulu diploma teslimi yapılması kararlaştırılmış olup randevusuz işlem yapılamayacaktır.

Diploma teslimi çıkış işlemlerinin tamamlanması neticesinde gerçekleşmektedir. Bu işlemi aşağıdaki maddeler çerçevesinde sizin adınıza Öğrenci İşleri Birimi ilgili birimler ile iletişime geçerek tamamlayacaktır. Borcunuzun olduğu durumlarda bu konuda size bilgilendirme yapılacak ve tamamlandıktan sonra çıkış işlemleriniz sonlandırılacaktır.

1. Eğitim ücreti borcunuzun olmaması.
2. Kütüphaneye teslim etmediğiniz kitap olmaması.
3. Sağlık, Kültür, Spor Birimimize teslim etmediğiniz malzeme olmaması.

Mezuniyetinizi tebrik eder, sağlıklı günler dileriz.

Randevu almak için tıklayınız.