SAÇ BAKIMI VE GÜZELLİK HİZMETLERİ

Saç Bakım ve Güzellik Hizmetleri Programının amacı, alanında kullanılan her türlü araç ve gereçle ilgili etkin kullanıma sahip olmak, Saç ve cilt bakımı yapımını temel düzeyde öğrenmek, kozmetiklerle saç bakım ürünlerinin içerik, ayrıntı ve uygulama esaslarına ilişkin bilgiler ile saç ve saç hastalıkları hakkında ayrıntılı bilgilere sahip meslek elemanları yetiştirmek.

ÇALIŞMA ALANLARI

Kamu ve özel kurumlara dermatoloji kliniklerinde, polikliniklerin medikal estetik birimlerinde, özel estetik merkezlerinde, otellerin spa ve güzellik merkezlerinde, tüm güzellik salonları ve güzellik merkezlerinde makyaj ihtiyacı duyulan tüm sahne gösterilerinde, kozmetik ürün satışı yapan firmaların eğitim ve satış pozisyonlarında, kendine ait bir işletmede çalışabilmektedirler.

 

DGS İLE GEÇİLEBİLEN PROGRAMLAR

Kimya

18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Töreni

18 Mar 2019

18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Töreni 104. yıl döneminde konak yerleşkemizde düzenlendi.  Çanakkale’de kazandığımız büyük zaferin anlatıldığı törende Öğretim Görevlimiz Semih Salman Çanakkale Ruhunu anlatan konuşmasını gerçekleştirdi. Katılımın çok yoğun olduğu tören; “Son Çatışmanın İzinde” adlı belgesel film gösterimi ile sona erdi.